گروه: ورزشی
تاریخ: ۱۶:۱۶ :: ۱۳۹۶/۱۲/۲۱
هری کین جام جهانی را از دست خواهد داد؟

 هری کین که در حال سپری کردن فصل فوق العاده ای است، در جریان دیدار امشب برابر بورنموث از ناحیه مچ پای راست دچار آسیب دیدگی شد و هواداران تیمش و البته تیم ملی انگلیس را نگران کرد. هری کین سال قبل نیز به دلیل مصدومیت از مچ پای راست چند ماه از میادین دور بود […]

 هری کین که در حال سپری کردن فصل فوق العاده ای است، در جریان دیدار امشب برابر بورنموث از ناحیه مچ پای راست دچار آسیب دیدگی شد و هواداران تیمش و البته تیم ملی انگلیس را نگران کرد.

هری کین سال قبل نیز به دلیل مصدومیت از مچ پای راست چند ماه از میادین دور بود و اگر قرار باشد این اتفاق تکرار شود، امید اصلی سه شیرها در جام جهانی روسیه، این مسابقات را از دست خواهد داد.

هری کین در حال حاضر با زدن ۲۴ گل در کنار محمد صلاح در صدر جدول گلزن های لیگ برتر قرار دارد و دوری او از میادین می تواند باعث عقب افتادن او از کورس آقای گلی لیگ برتر شود.

ممکن است آسیب دیدگی جدید هری کین، عوارض مشکل قبلی او باشد اما هنوز صحبتی رسمی در این خصوص نشده است. هری کین در ابتدای فصل نیز چند بازی به علت مصدومیت غایب بود و به نظر می رسد با تشدید این آسیب دیدگی، ممکن است هری کین مشکلات زیادی را در ادامه تجربه کند.

پوچتینو بعد از بازی در خصوص شرایط هری کین گفت: “من تا فردا نگران خواهم بود اما تا پایان آزمایشات نمی توانم صحبت دیگری بکنم.”